czwartek, 10 stycznia 2013

Stosik wyprzedażowy z Weltbildu...

Myślę,  że wszystkie książki są wyraźnie widoczne i znane, nie ma potrzeby ich opisywania. 
Mniej widoczna jest 4 książka od góry, to Havany w Camelocie.

Właśnie dostałam smsa, że jeszcze jedna paczka dotarła do sklepu, w weekend odbiorę. Nadal mam nadzieję, że to tylko porządki w  magazynach, a nie koniec wydawnictwa.

8 komentarzy:

 1. Ostatnio też popełniłam zakupy książek wydawnictwa tyle że w wersji elektronicznej. Nawet jeśli wiem, że bez nowego inwestora niewiele to pomoże...

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie weszłam rano na bloga, patrzę a tu nie ma żadnej notki od Ciebie, bardzo mocno się zdziwiłam. Stos piękny, u mnie rodzinka się zaopatruje mocno na tych wyprzedażach, a ja potem będę na nich żerować:) Ale niestety obawiam się, że to jednak koniec Świata jaki znamy. Pewnie wyczyszczą magazyny, a potem dopiero ktoś ich kupi i zrobi wydawnictwo na nowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowę od 8 tłumaczyłam, czasu nie miałam.
   Kurcze jak to się przyzwyczajacie do dobrego, co dziennie post, a niektórzy blogerzy raz na tydzień zamieszczają...

   Usuń
  2. No ba, ja na początku też raz na tydzień wrzucałam, ale potem tak się przywiązałam do swojego bloga, że wrzucam codziennie, albo prawie codziennie:) czekam na recenzję "Daru wilka", Uwielbiam "Kroniki wampirów" i "Sagę o czarownicach z rodu Mayfair", ale nowe książki autorki jakoś mnie nie przekonują.

   Usuń
 3. też mam cichą nadzieję, że jednak wydawnictwo będzie dalej istniało
  a stos ciekawy
  mam na swej półce "Angelologię" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj dostałam maila że z okazji likwidacji większości sklepów mają wyprzedaż. Będę odbierać zamówienie, jak będzie moja stała sprzedawczyni to podpytam o szczegóły.

  OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.