piątek, 24 października 2014

Rozdawajka- odddam pakiet książek w dobre ręce...

W ramach dalszego oczyszczania regałów (chociaż nie wiem na ile pomoże wydanie kilku książek...kropla w oceanie potrzeb:() oddam w dobre ręce pakiet 5 książek, na ogół rocznik 2013. W pakiecie coś z sensacji, coś z kobiecej literatury, jakiś kryminał, thriller medyczny i coś tam jeszcze.
Chętnych proszę o wpisywanie się w  komentarzach, ale należy podać dlaczego? to do Was ma trafić ten pakiet. Zobaczymy kto mnie przekona:) Wybór będzie całkowicie subiektywny. Reklamacje nie będą rozpatrywane.
Wysyłka na terenie Polski paczką pocztową w ciągu 7 dni od otrzymania od zwycięzcy adresu.
Wasze wpisy/zgłoszenia przyjmuję do 27.10.2014r. do godz. 23.59.
Ogłoszenie wyników do 30.10.2014r. informacja będzie tu na blogu. Nie wysyłam emailii z powiadomieniem. Proszę zaglądać na blog.

14 komentarzy:

 1. Dlaczego ten pakiet powinien trafić do mnie? Bo jeszcze nigdy nie wygrałam czegoś, co byłoby niespodzianką. A chciałabym choć raz poczuć na własnej skórze, do tej pory tylko wyobrażaną, nutę ekscytacji i zaciekawienia przy otwieraniu przesyłki:)
  paula.klich@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham książki, kocham niespodzianki i moje codzienne życie wypełnione jest miłością do książek w papierowym wydaniu.Lubię się nimi delektować,smakować,wąchać.
  Idzie jesień, zima, czas wypełniony miłością, sensacją, kryminałem i pełnym smakiem papierowych stronic tomów. Do tego zalecam pełną aromatów gorącą herbatę.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka rozdawajka to dla książkoluba wyjątkowa atrakcja. Chociaż moje półki pękają w szwach, a mąż z dezaprobatą kręci głową ja nie mogę powstrzymać się przed przyjmowaniem biednych, zapomnianych albo całkiem świeżych i niewinnych książek pod swój przyjazny dach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, bardzo bym chciała taką paczkę niespodziankę, bo pięknie będzie się prezentowała w moim nowym mieszkaniu i na nowym regale :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książeczki powinny trafić do mnie, dlatego że jestem wielką miłośniczką książek, i każda z nich będzie się u mnie czuła doskonale! Będą rozpieszczane dotykiem i pięknym ułożeniem na półce. To właśnie książek niespodzianki brakuje w moim księgozbiorze! O tak słyszę, jak te książeczki wołają moje imię :))) pozdrawiam!:)

  roksanaa@vip.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. jolunia559@wp.pl
  Zima się zbliża,a ja tradycyjnie nie ruszę się nawet za próg domu w momencie jak powieje śniegiem.Tak już mam Fobia silniejsza ode mnie.Boję się,że się przewrócę i to co zrobili ortopedzi rozleci się w drobny mak.Dlatego w zimę czytam więcej,

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że te książki będą czuły się u mnie wspaniale - otoczę je towarzystwem innych moich książkowych przyjaciół, a jeśli przyjdzie pora, może poślę je w dalszą podróż po świecie, by mogły cieszyć innych miłośników literatury..? W moim magicznym domu... zostaną otulone atmosferą radości i kochania, poczują się "zaopiekowane". Nie będą się czuły samotne, bo oprócz dotyku moich dłoni, doświadczą zapewne przytulenia od osób, którym je polecę;-)
  dszymczak86@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Te książki z pewnością będą się przepięknie prezentować na mojej nowej półce. Przecież to wstyd, żeby była taka pusta;) No i ciągle muszę wycierać na niej kurz;) Dlatego by już uwolnić mnie ot tego ciągłego wycierania opustoszałej półki wyślij te książki do mnie:))
  kasiaj1-86@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. melak@onet.eu

  Pakiet niespodzianka !!!! :D och, bardzo bym go chciała - dlaczego? uwielbiam gdy na półkach stają nowe książki, nie zawsze są to nowe, ale często z antykwariatów używane, każda jest z celebracją ustawiana a wcześniej szukane dla niej specjalne miejsce na półce - dlaczego tak to celebruję? bo rzadko kupuję książki i dlatego maja dla mnie taką wartość, czytam książki z biblioteki. Dlatego taki pakiet niespodzianka na pewno znalazł by u mnie odpowiednie miejsce a ich czytanie sprawiło by mi podwójną radość - bo książki były by moje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Z żadnego prezentu tak się nie cieszę jak z książki. Znajomi wiedzą, że jak mają dylemat co kupić mi z jakiejś okazji to książka jest najbardziej trafionym podarunkiem. Tak się składa, że akurat kompletuję pozycje na moją nową półkę i gdybym to ja otrzymała ten wspaniały prezent zapełnila by się migiem :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. A to mój mail: j_bo@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Książka to mój przyjaciel, z którym spędzam magiczne wieczory. Każdego dnia nie mogę się doczekać spotkania z moim cudownym przyjacielem, który przenosi mnie w świat pełen przygód, miłości, nostalgii, dramatu czy magii. Czekam na te spotkania z utęsknieniem i radością. Byłabym ogromnie szczęśliwa gdyby ci nowi przyjaciele trafili do mnie.
  Pozdrawiam
  edytaolesko@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. Dlaczego ja? Bo kocham książki. Bo każda z nich odnajdzie u mnie swój dom. Bo kiedy moja trzymiesięczna córeczka zasypia, a mój mąż jest w pracy, ja zasiadam w zacisznym kącie i przenoszę się w inny świat. Ta magia, tkwiąca pomiędzy pachnącymi kartkami to moja druga rzeczywistość. Bez niej ciężko byłoby mi żyć.
  werka7@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.