piątek, 17 czerwca 2016

Zapraszamy na kawę z...Diego Galdino 18.06 godz. 8.00Diego Galdino w swojej rzymskiej kafejce

Już w najbliższą sobotę (18.06) zapraszamy czytelników na kawę serwowaną przez Diego Galdino. Przyjdźcie o 8.00 do kawiarenki DD TVN (róg Marszałkowskiej i Hożej)
Zeby milosc miala twoje oczy (2)Dla pierwszych 50 gości mamy książki!

Najlepszy piszący książki barista – Diego Galdino – wydał właśnie nową, trzecią już powieść zatytułowaną Żeby miłość miała Twoje oczy

Z kolei na podstawie jego pierwszej książki Pierwsza kawa o poranku powstaje film, do którego scenariusz napisał jeden z najważniejszych włoskich scenarzystów Vittorio Moroni, nominowany do Oscara w 2009 roku. Reżyserem będzie Paolo Marchione, wielki talent włoskiego kina.

Romantyczna historia zagubiona wśród toskańskich wzgórz.
Wspierający się o stary zamkowy mur dom państwa Ferrettich jest przedmiotem zazdrości wszystkich mieszkańców Cetony. Rodzina Sofii mieszka tu od zawsze. Pewnego wiosennego dnia zjawia się ich wyczekiwany sławny gość – australijski malarz Tyrone Lane. Jedni uważają stroniącego od ludzi artystę za fascynującego człowieka, który skrywa jakąś mroczną tajemnicę. Inni mają go za dziwaka. Sofia i Tyrone wydają się należeć do dwóch różnych światów. Jednak wymuszone przez los spotkanie obdarzy każde z nich tym, czego od dawna gorąco pragnęli i czego zarazem najbardziej się obawiali: spojrzeniem prosto w oczy miłości, jeszcze jeden raz…
 

 

3 komentarze:

  1. Ale fajna akcja! Poszłabym, gdybym mogla. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Książki mam już wszystkie, ale chętnie poszłabym na kawę serwowaną przez autora (-: Urzekła mnie "Pierwsza kawa o poranku" (-:

    OdpowiedzUsuń
  3. no no, takiej kawy to ja bym nie odmówiła

    OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.