wtorek, 8 kwietnia 2014

Książki wiosenne, książki pogodne..polećcie coś...

Bardzo proszę o polecenie, wesołej (poza Chmielewską i serią ze Śliwką:)) pogodnej, ew. kojarzącej się z wiosną książki. Ostatnio czytam same historyczne, dramaty, sensacje, o zawiedzionych i trudnych miłościach,a  za oknem wiosna. Dosyć, ponurym książkom mówię stanowcze nie...no przynajmniej na kilka dni:)
Możecie polecić jakąś sprawdzoną, wiosenną, poprawiająca nastrój, lekką książkę...z góry dziękuję:)

10 komentarzy:

 1. Też tego szukałam i znalazłam. "Włoskie wesele" Nicky Pellegrino :). Właśnie czytam i uśmiech mi z twarzy nie schodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Natalii 5" Olgi Rudnickiej:) i w ogóle jej książki..no może poza "Cichym wielbicielem", bo akurat ta do lekkich nie należy;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wiosną uwielbiam czytać Mary Poppins, to fajna odskocznia od thrillerów i science fiction, które pochłaniam nałogowo. ;) Spróbuj może Tobie także przypadnie do gustu. Pozdrawiam, Marcelina

  OdpowiedzUsuń
 4. Też ostatnio czytam same dramaty itp. Ale w sumie mi to odpowiada ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nie będę umiała nic takiego polecić. Ciężka literatura jest moją specjalnością i niestety rzadko stawiam na coś, co jest jasne i kolorowe...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie sprawdzone, lekkie książki z poczuciem humoru to: "Trzech panów w łódce (nie licząc psa)" oraz "Trzech panów na włóczędze" (inny tytuł to "Trzej panowie na rowerach").

  OdpowiedzUsuń
 7. A może "Milaczke" albo "Ballada o ciotce Matyldzie", obie Magdaleny Witkiewicz? Mnie nastrój poprawią zawsze:) Albo "Macocha" Nataszy Sochy, ostatnio czytałam, można się pośmiać;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecam ,,Macochę'' Nataszy Socha. Co prawda nie jest to powieść wiosenna, ale ma w sobie tyle słońca i humoru, że od razu poprawia się nastrój i samopoczucie.

  OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.