czwartek, 22 sierpnia 2013

Wyzwanie - Czytamy kryminały + różne takie:)

Przypominam, że tylko do jutra do godz. 23.59 można głosować, jakie kryminały będziemy czytać w V etapie wyzwania, czyli we wrześniu i pażdzierniku.
Głosy oddajemy wpisując się w komentarzach w poście z takim oznaczeniem jak powyżej. Post znajduje się na marginesie po lewej stronie bloga.

Do końca sierpnia br. czekam na linki waszych recenzji ze wszystkich miesięcy wyzwania, także recenzje kryminałów zimowych i wiosennych. Pouzupełniałam recenzje, sprawdżcie proszę czy wszystko jest.

Dodałam też kilka książek (przybyło mi sporo ebooków, więc papierowe wydania mogę odsprzedać) na stronie Sprzedam książki (link po lewo na marginesie, albo u góry). Jeżeli ktoś jest zainteresowany zajrzyjcie proszę klikając w obrazek o ten, który widać  w poście tu po prawo:)

Jestem w trakcie gospodarzenia w nowym mieszkaniu. Opornie to idzie, generalnie wszystko jest na wielkiej stercie. Mąż poszedł do pracy, dzieci śpią, a ja muszę uporać się z tym. Najpierw jednak porządna kawa i pomyślę od czego zacząć. 
Jak znajdę kiedyś tam przewód od aparatu to wkleję zdjęcia..ale nie wiem kiedy znajdę...bo chyba z Polski zabrałam...chyba. 

Miłego dnia.

3 komentarze:

 1. Już zagłosowałam:-)
  Co do gospodarzenia w nowym mieszkaniu, na początku zawsze jest ciężko. Sama przez to przechodziłam, ale potem satysfakcja gwarantowana ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cyrysiu, ale głosują te osoby, które biorą udział w wyzwaniu.

   Usuń
 2. Ja się ostatnio zaczytuję w kryminałach Aleksandry Marininy, wyczytałam wszystko co było w bibliotece. No nic nie poradzę, ale mam fioła na punkcie Rosji :-)

  OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.