niedziela, 4 sierpnia 2013

KONKURS - Komu książkę, komu?

Dzięki uprzejmości przemiłej Pani Joli z Wydawnictwa Oficynka, przed wyjazdem do Grecji dostałam dodatkowy egzemplarz nowej książki Pawła Jaszczuka, Ochronka Anioła Stróża. 
Wklejam streszczenie książki ze strony wydawcy, ja jeszcze nie czytałam, ale przyznacie, że zapowiada się interesująco.
Wzięty pisarz Piotr Magnus ogłasza koniec swojej kariery pisarskiej. Zmęczony wieczorną wędrówką po krakowskim Kazimierzu, wraca do hotelu, by tam dowiedzieć się, że z powodu awarii zostanie przeniesiony do nieczynnego hotelu, którego będzie pierwszym gościem. Za przenosinami kryje się tajemnica. Otóż właściciel hotelu zleca Magnusowi napisanie swojej biografii. Podjęcie się tego zadania oznacza dla pisarza samotną wędrówkę po pełnym zagadek, niedopowiedzeń i symboli świecie swego pracodawcy. Co go czeka u jej kresu? 

Jednym egzemplarzem postanowiłam się z wami podzielić.
Ale, żeby nie było za łatwo jest też pytanie konkursowe, ale łatwe, spokojnie....poleć mi przynajmniej jeden tytuł polskiej powieści grozy, thrillera (książki, która mnie przerazi) z krótkim (1-2 zdania) dlaczego akurat tę książkę mi polecacie.
Proszę też o napisanie w komentarzach tutaj, w tym wątku, kto wysłał emaila. Nieraz wpadają do spamów (ach ta gazetowa poczta) i mogę nie zauważyć:)
Odpowiedzi proszę przysyłać na mój email anetapzn@gazeta.pl do 11 sierpnia br. do godz. 23.59.
W komisji zasiadam tylko ja anetapzn:)
I moja ręka będzie losować zwycięzcę, bo będzie losowanie, a tak. No bo jak ja inaczej mam wybrać zwycięzcę? Ogłoszenie wyników w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu, czyli do 17 sierpnia br. Wysłanie książki także w ciągu tygodnia od otrzymania adresu na email anetapzn@gazeta.pl listem poleconym. Wysyłka tylko na terenie Polski.
Pozdrawiam z plaży:) Post ustawiłam skoro świt, a teraz najpewniej lenimy się na plaży, albo kąpiemy w ciepłym greckim morzu:)

6 komentarzy:

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.