poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Znikasz...ktoś juz czytał, ktoś zna? + wywiad z Christianem Jungersenem

Mia cieszyła się, kiedy jej mąż znów zaangażował się w ich związek, który jeszcze niedawno przechodził poważny kryzys. Jednak gdy Frederik podczas rodzinnych wakacji doznaje ataku nerwowego, okazuje się, że powodem zmian jego osobowości jest guz mózgu. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzna w tajemnicy przed rodziną dopuścił się milionowych oszustw.
Kobieta musi teraz chronić siebie i syna przed mężem, który zmienia się w nieobliczalną, obcą osobę. Obsesyjnie śledzi wyniki najnowszych badań neurologicznych, próbując zrozumieć, jak to możliwe, że mężczyzna, z którym tworzyła wieloletni związek, mógł stać się kimś zupełnie innym. Szuka odpowiedzi na pytanie, z kim tak naprawdę spędziła trzy ostatnie lata, najszczęśliwsze w ich małżeństwie.


Zapowiada się doskonała lektura, lubię skandynawską prozę.. 
Ktoś z was już czytał może? 


Wytwórnia Larsa von Triera  "Zentropa" kupiła prawa do ekranizacji książki ZNIKASZ.  
Pod koniec sierpnia powinny rozpocząć się zdjęcia - jak poinformował autor, Christian Jungersen, w rozmowie z Maciejem Nyczem z RMF 24. 
Całość rozmowy znajdziecie na stronie: http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/maciej-nycz/blogi/news-miedzy-nami-kryminalistami,nId,1868755

Książkę polecają m.in.:
  • Prof. Jerzy Vetulani
  • Jacek Santorski
  • Joanna Heidtman
  • Marzena Rogalska

2 komentarze:

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.