piątek, 28 czerwca 2013

Gdzie pracujecie? Co robicie zawodowo? - malutka sonda

Tak mnie dzisiaj naszło....wiele osób od ponad 1,5 roku odwiedza mnie regularnie, więc traktuję was już jak rodzinę, prawie domowników:) 
Dlatego chciałabym coś więcej się o was dowiedzieć, poza nickami. Jestem ciekawa, co robicie zawodowo? A może jeszcze studiujecie, lub jesteście na zasłużonej emeryturze?
Jeżeli pracujecie to w wyuczonym zawodzie?
Nie proszę o podanie miejsca pracy w sensie adresu, ani miasta, ot tylko o branżę, profesję.
Ja skończyłam Historię i Archeologię Śródziemnomorską, zajmuję się tłumaczeniami, więc wykształcenie z pracą wykonywaną nie ma nic wspólnego.
Viv, to wiem, że kończy prawo.
Anna pracuje w dziale marketingu.
Agnieszka  jest tłumaczem jęz. niemieckiego. A pozostali? Wiem, wścibska jestem, ale po prostu lubię was i jestem ciekawa.

26 komentarzy:

 1. A ja walsnie w pracy jestem hi hi i zamiast ksigowac wynagrodzenia... ;) z wysztalcenia jestem eknomistka. Mielgo dnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Wlasnie czytam Inferno D Browna. Za kazdym razem jak wracam do niej mysla, mam wrazenie, ze film ogladam i nie skonczylam jeszcze i za chwile mysl ah nie to ksiazke czytam :) To przez to, tak mysle, ze juz w mysli pozostal T. Hanks jako Langdon.

   Usuń
 2. Wypisz, wymaluj na obrazku to ja ;) skończyłam zarówno filologię polską jak i psychologię, a stanowisko moje to.."analityk biznesowy".. cokolwiek to oznacza ;) czyli też bez związku ze studiami, że już o zainteresowaniach nie wspomnę..;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja z kolei jestem po filologii angielskiej i się spełniam nauczając młode, średnie i starsze umysły ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem absolwentką kulturoznawstwa ze specjalizacją filmoznawstwo i wiedza o mediach, i dalej studentką kulturoznawstwa tylko innej specjalizacji - nowych mediów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kończy, kończy, a zaraz się chyba będę musiała zarejestrować Sami Wiecie Gdzie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jestem po bibliotekoznawstwie i oligofrenopedagogice, a póki co - "żona przy mężu".

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja po ochronie środowiska i pracuję w zawodzie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jestem po filologii polskiej i studiach podyplomowych z Prawa Prasowego, Wydawniczego i Autorskiego. I nieustannie szukam pracy, z małymi przerwami (aktualnie od roku). A ponieważ mam dość chodzenia do, jak to ładnie nazwała Viv, Sami Wiecie Gdzie, to założyłam własną firmę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam 31 lat, skończyłam pięć lat temu filozofię na UŚ. Studiowałam również podyplomowo bibliotekoznawstwo i szukam pracy. mam czteroletniego synka, Władka, mieszkam w Kamieniu (Rybnik); Właściwie z pracą różnie bywało - w zeszłym roku byłam redaktorką tekstu/copywrighterką w portalu turystycznym, ale marzę o pracy w bibliotece/księgarni.

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja właśnie skończyłam pierwszy rok ekonomii :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie juz przedstawilas - absolwentka Marketingu i Zarzadzania. pracująca w zawodzie ponad 15 lat.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja jestem po agrobiologii. Pracuję jako specjalista w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu. Praca jak najbardziej związana z kierunkiem studiów, które skończyłam i z zainteresowaniami. Mało tego, bo pracę tą bardzo lubię, co chyba można uznać za rzadkość w pewnym rodzaju.
  Zwłaszcza, że 3-4 lata "tułałam" się od pracując m. in. na fermie zwierząt futerkowych, na fermie drobiu, w sklepie zoologicznym czy... firmie windykacyjnej...

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja jestem informatykiem. W zawodzie pracowałam parę lat, ale po urodzeniu pierwszego dziecka niestety nie udało mi się znaleźć pracy w tym zawodzie i pracowałam jako fakturzystka. Po urodzeniu drugiego dziecka musiałam odejść od zawodu jeszcze dalej i teraz pracuję w sklepie:( Ale cieszę się, że w ogóle mam gdzie pracować:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Pracuję w swoim zawodzie, jako nauczyciel w przedszkolu międzynarodowym. Kończyłam też kulturoznawstwo Ameryki Łacińskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 16. :)... Pracownik naukowo-dydaktyczny na uczelni wyższej, kierunek techniczny... :).

  OdpowiedzUsuń
 17. Prawnik z wykształcenia. Pracuję w zawodzie od 5 lat. Nie jestem przekonana czy to ostateczna wersja mnie zawodowo, lecz na razie cieszę się swoją pracą :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Obecnie jestem bibliotekarką w szkolnej bibliotece i muszę dodać, że nie ma lepszego zawodu na świecie :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Skończyłam historię (mam wrażenie, że na tej samej uczelni co Ty :D). Studiuję historię sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 20. Kłania się pracownik ISD HUTY CZĘSTOCHOWA....

  OdpowiedzUsuń
 21. Skończyłam Informację Naukową i Bibliotekoznawstwo. Obecnie nie pracuję ale pracowało się tu i tam jednak najmilej oczywiście wspominam pracę w bibliotece szkolnej i publicznej :) Mieszkam na Podlasiu :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Pragnę poinformować szacowne grono, że od dnia dzisiejszego dołączam do Was, książki kocham, zaraził mnie nimi mój Tato. W domu moich rodzicieli była ogromniasta biblioteka więc nie miałam innego wyjścia jak się zakochać. Z zawodu jestem belfrem zajęć artystycznych- choć w swoim czasie popełniłam podyplomówkę z przedsiębioczości dla belfrów. A mieszkam na Równinie Mazowieckiej rozpostartej szeroko.Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.