wtorek, 10 września 2013

KONKURS - Wygraj pakiet książek na jesień:)

Zdjęcie robiła moja mama, która no powiedzmy mistrzynią fotografii nie jest, więc wybaczcie jakość:) Książki są fizycznie w Polsce.
Jesień zbliża się wielkimi krokami, warto zaopatrzyć się w lekturę na ten czas.
Do oddania w wyjątkowo dobre ręce mam ten oto pakiecik:

To nowość Wydawnictwa Feeria.

Debiutancka i na poły autobiograficzna powieść piszącej pod pseudonimem Holenderki, która jeszcze niedawno parała się handlem bronią. Bohaterka książki Eva rozpoczyna pracę jako asystentka Jimmy'ego Liu, Chińczyka z kanadyjskim paszportem, znaczącej postaci na międzynarodowym rynku broni. Kontrakty zawierane są z rebeliantami i terrorystami, puczystami i urzędującymi rządami. Pomimo zawrotnych sum, na jakie opiewają transakcje zakupu Stingerów czy części zamiennych do czołgów, styl życia bohaterów daleki jest od luksusu. Aby dokonywać sprzedaży, Eva musi udawać się we wszelkie wstrząsane konfliktami rejony globu, takie jak bombardowany Grozny, pełne brutalnych kontrastów Chiny czy do cna skorumpowany Pakistan. Sytuacja komplikuje się, gdy Eva i Jimmy wpadają w pułapkę podczas negocjowania umowy w Pakistanie. Równolegle do tego wątku toczy się historia opowiadana kilkanaście lat później. Wyjaśnia się przebieg miłosnego związku Evy z Martinem, zwykłym, uczciwie płacącym podatki obywatelem, który początkowo rozstaje się z nią, poznając prawdziwą naturę nowej profesji Evy. Z czasem jednak para łączy się ponownie, a życie przybiera nieoczekiwany obrót. Książka pełna złożonych emocji.
 Moja recenzja o tutaj:)
Poznaj Mary Lisę Beverly, gwiazdę operę mydlanej. która wygrała właśnie trzecią z rzędu nagrodę Emmy za rolę Sunday Cavandish w serialu Born to be Wild. Mary Lisa jest zabawna, lubiana i ma wielu zwariowanych znajomych. Nagle jednak pojawia się zagrożenie burzące jej beztroskie życie - ktoś próbuje ją zabić. Poznaj też rodzinę Mary Lisy z Goddard Bay, małego miasteczka w stanie Oregon. A co z facetami?Żaden nie budzi zainteresowania Mary Lisy w Los Angels, ale w Goddard Bay dwóch zwraca jej uwagę, są to prokurator okręgowy i szef policji. Nagle zdarza sie tragedia. Najlepsze przyjaciółki Mary Lisy zostają wplątane w zaskakujący zamach na życie Mary Lisy z nieoczekiwanym rezultatem.
Żeby wygrać książki (cały pakiet dla 1 osoby) należy:
 • zgłosić się w komentarzach pod tym postem (napisać np. biorę udział w konkursie lub coś podobnego, bo nie wszystkie osoby, które się wpisały w poście o jesiennych lekturach, chcą wziąć pakiecik:)),
 • w tym poście o tutaj   napisać kilka słów na zadane pytania.
Konkurs trwa do 15 września br. do godz. 23.59
Będzie losowanie. Losować będzie któreś moje dziecko.
Wfekt losowania będzie podany do wiadomosci na tym blogu do 20 września br. Wysyłka książek (na terenie Polski) paczką zwykłą w terminie 7 dni od przesłania na email anetapzn@gazeta.pl adresu do wysyłki.
Zapraszam do zabawy.

15 komentarzy:

 1. Ostatnio gdy mojego domu dotarły książki "Córka Nastawiacza kości" i
  "Córki mordercy" mój brat nie mógł się nadziwić co też ja czytam. Jeśli dane mu będzie zobaczyć 2 pierwsze książki, chyba się załamie ;-) Z przyjemnością spróbuję szczęścia w losowaniu. W Polsce nie mieszkam ale adres korespondencyjny oczywiście jest. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się do udziału w konkursie ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia osobom, które wezmą udział! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie przytule te książki, więc też się zgłaszam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cos naskrobałam tam gdzie trzeba więc się zgłaszam.

  OdpowiedzUsuń
 7. zgłaszam się :) (a można się zgłosić po 2 książki?)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.