czwartek, 3 września 2015

Polecam:)

Tutaj (klik) recenzowałam 2 lata temu kryminał Literat autorstwa Agnieszki Pruskiej.  Książka przypadła mi do gustu. Tym większa jest moja radość z faktu, iż właśnie ukazała się kolejna książka tej autorki.
 
„Hobbysta”, to klasyczny kryminał rozgrywający się częściowo w Gdańsku, częściowo na pojezierzu drawskim, głównym bohaterem jest nadkomisarz Uszkier a także jego współpracownicy (łącznie z patologiem, psychologiem i technikami). A tak wygląda opis książki na stronie wydawnictwa:
„Gdański komisarz Barnaba Uszkier wysyła rodzinę na wakacje do małej wsi położonej nad malowniczym jeziorem Krosino. Wakacyjną idyllę słomianego wdowca przerywa znalezienie zwłok niezidentyfikowanego mężczyzny na pobliskim poligonie. Niepokój policjanta wzmaga fakt, że jego synowie właśnie rozpoczęli zabawę w detektywów, prawdopodobnie znajdując ślady morderstwa. Nie zwlekając, jedzie z technikami na miejsce zdarzenia, by rozpocząć skomplikowane i wielowątkowe dochodzenie. Czy jego bliskim zagraża niebezpieczeństwo?”

Zachęcam do lektury. 

1 komentarz:

  1. Świetna książka, wydaje mi się, że nawet lepsza od ''Literata''.

    OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.