piątek, 2 marca 2018

Nie czytasz książek? Lecz się!

http://www.taniaksiazka.pl/PogotowieCzytelnicze?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=pogotowie_czytelniczeNa widok pustej biblioteczki kłuje Cię w sercu? Po skończonej książce masz napady lęku? A może drgawki utrudniają Ci zaparzenie melisy na uspokojenie, kiedy nie masz nic nowego do przeczytania?


To oznaka, że cierpisz na niedobór książek! Na szczęście wiemy jak Cię wyleczyć! Już 9 marca Pogotowie Czytelnicze wkracza do akcji!
Pogotowie Czytelnicze (klik)  


Ślubowaliśmy pomóc w potrzebie wszystkim Książkoholikom, którzy są spragnieni nowych tytułów i słowa dotrzymamy. Opracowaliśmy skuteczną metodą leczenia. Stosujemy inhalację z pary topniejących cen, okłady z gorących nowości oraz terapię szokową przy użyciu porażających promocji. Wszystkim osobom, które zamiast krwi mają tusz, umożliwiamy przyjmowanie książek dożylnie. Czopków nie stosujemy.

Chcesz dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych witamin i książkowych minerałów? Nie oszczędzaj na swoim czytelniczym zdrowiu i weź udział w naszej KsiążkoTerapii!


Kto: Pogotowie Czytelnicze na TaniaKsiazka.pl

Gdzie: tutaj, wejdź, sprawdź...

Kiedy: Start już 9 marca 2018 roku

4 komentarze:

  1. Rewelacyjna akcja, na którą czekam z niecierpliwością. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem bardzo ciekawa, moze tez mi sieuda cos kupic znowu, a przeciez juz dwie przesylki od nich sa w drodze;) Od przybytku glowa nie boli...Milego weekendu:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Już się nie mogę doczekać :)

    OdpowiedzUsuń

Bez czytania będą usuwane komentarze zawierające spamy, linki do innych blogów. Mój blog, to nie słup ogłoszeniowy.